BTS ‘ağlayacak üzere oldu’ lakin kimse ağlamadı

Captain123

Global Mod
Global Mod
Pandemi niçiniyle turnelerini iptal etmek zorunda kalan K-pop kümesi BTS, iki yıllık pandemi içinden daha sonra birinci kere yüz yüze konser verdi. Küme üyelerinden Jin, “Hata yapmaktan korkuyorduk lakin bu bizim daha epey çalışmamızı sağladı. Herkes ağlayacağını söylüyordu fakat kimse ağlamadı” dedi.

Los Angeles’ta sergileyecekleri performanslara cumartesi başlayan BTS, SoFi Stadyumu’nda 4 konser gerçekleştirecek.

‘HATA YAPMAKTAN KORKUYORDUK’

Independent’in haberine bakılırsa,
pazar günü gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan kümenin 28 yaşındaki üyesi Jin, “Konserdilk evvel daima kendi ortamızda konuşuruz ve yeşil odada toplanırız. Birinci müzik olan On’u söylemedilk evvel herkes, ‘Galiba ağlayacağım’ demişti” tabirlerini kullandı.

Jin, “Hata yapmaktan korkuyorduk ancak bu bizim daha epeyce çalışmamızı sağladı. Herkes ağlayacağını söylüyordu lakin kimse ağlamadı” dedi.

BTS’in üyelerinden Jimin ise şunları lisana getirdi:

“Çok gergindim, korkuyordum. Bugün rahat olacağım.”

22 Kasım’da düzenlenen Amerikan Müzik Ödülleri’nde üç ödül birden kazanan BTS’in en genç üyesi, 24 yaşındaki Jungkook ise canlı konser vereceklerine bir süre inanamadığını söylemiş oldu. Jungkook konserler için gerekli enerjiyi Amerikan Müzik Ödülleri’nin verdiğini belirtti. Kümenin önderi 27 yaşındaki RM de “Beni tanım edemeyeceğim formda duygulandırdı” dedi.

KONSERLER DEVAM EDECEK

BTS sahnelerden uzak kalsa da pandemi periyodunda 197 ülkede yayımlanan ve milyonlarca izleyicinin takip ettiği çevrimiçi konserler gerçekleştirmişti. Kümenin Los Angeles’taki performansları 1 ve 2 Aralık’ta devam edecek.