Cedi Osman: “Bu sene değişik bir Cleveland var”

Hasan

Member
AJANSSPOR-HABER

Amerikan Basketbol Ligi (NBA) takımlarından Cleveland Cavaliers’ta forma giyen başarılı temsilcimiz Cedi Osman, S Sport’ta yayınlanan 3 Saniye programında Deniz Aksoy’un konuğu oldu.

“Bu sene değişik bir Cleveland var”

Kendi performansını ve grubun genel performansını kıymetlendirerek kelamlarına başlayan Cedi Osman, “Bu sene epey farklı bir Cleveland var. Baktığınız vakit son 2-3 sene geçirdiğimiz dönem ile şu anki geçirdiğimiz dönem içinde dağlar kadar fark var. Bu sene epey hayli daha düzgün grubuz ve daha da deneyim kazandık ve daha da olgun oynuyoruz. Şu anda 12 galibiyet ve 10 yenilgiyle döneme yeterli bir başlangıç yaptık. Umarım bu biçimde devam ederiz. Kadronun havası hayli güzel. Birbirimizle epey yeterli anlaşıyoruz. Uzun vakittir beraberyiz. Bu düzeylere çıkabileceğimizi biliyorduk. Artık bu sene değişik bir Cleveland var” dedi.

“Utah maçı sıkıntı olacak”

Utah Jazz ile oynayacakları müsabakaya da değinen Osman, “Çok sıkıntı bir maç olacak. Aslında epey güç bir fikstürden geçiyoruz. Şu anda deplasman turundayız ve fazlaca güzel başlangıç yaptık. Hem Dallas’ı tıpkı vakitte Miami’yi yenerek. Çok hoş bir başlangıç yaptık. Utah maçı güç olacak. Bir taratan da Fazilet abinin olması o maçı daha keyifli hale getiriyor. aslına bakarsan Fazilet ağabeyle bululup hoş bir sohbet edeceğiz” biçiminde konuştu.

“En yeterli biçimde bayrağımızı temsil etmeye çalışıyorum”

Son olarak Türk hayranlarına bir bildiri gönderen Osman, “Destekleyen herkese her vakit hayli teşekkür ederim. Daima detsek bildirileri alıyorum. Erken saatlerde insanların uyanıp maçımı izliyor olmalı hakikaten epeyce kıymetli. Hepsine teşekkür ediyorum. Ben de en yeterli biçimde bayrağımızı temsil etmeye çalışıyorum” diyerek kelamlarını tamamladı.

Batı'nın ve Doğu'nun formda iki takımı! Bir tarafta son 3 maçını kazanmış Utah Jazz; diğer tarafta son 4 maçını kazanan Cedi Osman'lıı Cavs! Bu keyifli mücadele canlı yayınla S Sport Plus'ta!
😍
pic.twitter.com/RBeL0wCSFm

— S Sport Plus (@ssportplustr) December 5, 2021