Celine Dion, ‘Katı Kişi Sendromu’ hastalığına yakalandı

Captain123

Global Mod
Global Mod
Fransız müzikçi Celine Dion, toplumsal medya hesabından pek az görülen ve kasların denetimsiz biçimde kasılmasına niye olan ‘Katı Kişi Sendromu’ ismi verilen bir bağışıklık sistemi hastalığına yakalandığını deklare etti.

Dion, yürümekte ve müzik söylemekte de zorluklar yaşadığını tabir ederken, “Ne yazık ki, bu kasılmalar günlük hayattaki her hareketimi etkiliyor. kimi vakit yürürken zorluklar yaşıyorum. Bugün, bunları söylemek beni fazlaca fazla incitiyor. Ancak Avrupa’da Şubat ayında başlaması planlanan turnem için hazır olmayacağım” diyerek Avrupa’da ve İngiltere’de gelecek yıl yapılması planlanan turnesini iptal edildiğini duyurdu.

‘TEK İSTEĞİM MÜZİK SÖYLEMEK’

Toplumsal medya hesabından paylaştığı görüntüde duygusal anlar yaşayan ve vakit zaman gözleri dolan Dion, “Spor hocalarımla birlikte her gün gücümü ve eski performansımı bir daha kazanabilmek için epey fazla çalışıyorum. Ancak kabul ediyorum ki gayret gerek. Tek istediğim, bütün ömrüm boyunca yapmayı en hayli sevdiğim şey olan müzik söylemek” sözlerini kullandı.