Hepsiburada indirim kodu nasıl alınır? Ucuza eser alma 2022

semaver

New member
Hepsiburada indirim kodu nasıl alınır? Ucuza eser alma 2022
Dijital dönüşümün lokomotifi pozisyonundaki internetin en büyük ikramlarından biri de e-ticaret siteleri diyebiliriz. Artık tüm alışverişlerimizi meskenden çıkmaya gerek kalmadan bu tıp platformlardan yapmaya başladık. Bu sayede mağaza mağaza gezerek tahminen hiç bir vakit bulamayacağımız eserlere tek bir aramayla ulaşmaya başladık.

Ülkemizde e-ticaret denince akla birinci gelen platformlardan biri de Hepsiburada. Konut sahipliği yaptığı binlerce eserle müşterilerine hizmet vermeye son sürat devam eden platformda kullanıcılara indirim kodu ve kuponu üzere kolaylıklar da sunuluyor. Pekala Hepsiburada indirim kodu nasıl alınır? Yazımızda anlattık…

Hepsiburada indirim kodu alma süreci – Ucuza eser alma 2022

Çip krizi, pandemi ve ülkemiz özelinde artan döviz kuru niçiniyle artık bir eser satın almadan evvel iki defa düşünüyoruz. Bu niçinle alacağımız eserin kalitesinden hayli uygun fiyatlı bulunmasına dikkat ediyoruz.

e-ticaret sitelerinde müşterilerin alışverişlerinden çıkarlı çıkabilmesi için kimi sistemler mevcut. Bunlara armağan çeki ve indirim kodlarını örnek gösterebiliriz. Bu sayede ilgili eserin fiyatından ikram çekinin ya da indirim kodunun fiyatını düşerek daha uygun fiyatlı alabilme imkanımız oluyor.

Hepsiburada, kimi durumlarda müşterilerin hesaplarına alışverişlerden daha sonra olacak biçimde ikram çeki tanımlayabiliyor. Ekseriyetle altın ve dijital eserler dışında geçerli olan ikram çeklerinin meblağı da değişkenlik gösterebiliyor.

Müşterilerin bilhassa alışveriş daha sonrası Hesabım > İkram Çeklerim > Etkin olanlar adımlarını izleyerek hesaplarına tanımlanan bir armağan çeki olup olmadığını denetim etmesi de uygun fiyatlı bir eser satın alabilmek için pek kıymetli.

Bunun yanı sıra indirim kodu kullanmasından da bahsetmek gerek. Çünkü Hepsiburada başta olmak üzere biroldukca e-ticaret platformunda kelam konusu kodlarla indirimli eser alabilmek mümkün. İndirim kodlarını almak ise pek sıradan.

Adım 1: Kullanmış olduğunuz arama motoruna ”Hepsiburada indirim kodu” yazarak aratın.

Adım 2: Karşınıza e-ticaret platformları için belirlenen ve daima güncellenen indirim kodlarını tek elden kullanıcılara sunan biroldukca web sitesi çıkacaktır. Lakin burada dikkat etmeniz gereken birtakım ayrıntılar var. Sizden indirim kodları karşılığında rastgele bir fiyat yahut şahsi bilgi talep eden sitelerden uzak durun. Zira bu çeşit kampanyalar büsbütün fiyatsızdır.

Adım 3: Geçerlilik müddetini ve kullanım şartlarını inceledikten daha sonra seçmiş olduğunuz indirim kodunu sepet sayfasındaki İkram Çeki / İndirim Kodu seçeneğine tıklayarak ilgili kısma yapıştırın.

Adım 4: İndirim kodunun kabul edilmesi halinde eserin fiyatından kodun meblağını düşecektir.

Pekala siz e-ticaret sitelerinde indirim kodu ve ikram çeki kullanıyor musunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından ya da SDN Forum‘da bizlerle paylaşmayı unutmayın.