Instagram takip isteği gönderilenler nasıl bulunur?

semaver

New member
Instagram takip isteği gönderilenler nasıl bulunur?
Toplumsal medya artık hayatımızın bir modülü haline geldi. Günümüzde bilgisayarı yahut akıllı telefonu olup da Facebook, Instagram, TikTok ve Twitter gibisi platformlarda hesabı olmayan kişi neredeyse yok denecek kadar azdır. Ancak bu uygulamaların birtakım özelliklerini kullanabilmek sanıldığından daha güç olabiliyor. Örneğin Instagram üzerinde takip isteği gönderdiklerim biçiminde bir seçenek bulunmuyor. Pekala nereden denetim edebiliriz?

Instagram üzerinde takip isteği gönderdiklerim nasıl bulunur? [Adım adım]

Facebook’ta arkadaş ekleyerek ve sayfaları beğenerek, Twitter’da takip ederek, Instagram üzerinde ise takip isteği göndererek başka beşerlerle temas kuruyoruz. Tarafımıza bir istek geldiği vakit bunu hem bildirim olarak birebir vakitte ilgili sekme üzerinden denetim edebiliyoruz.

Lakin Instagram üzerinden takip isteği gönderdiklerim biçiminde ayrılmış bir menü bulunmuyor. Bu sebeple mesela bir kaç dakika evvel yahut bir kaç yıl evvel gönderdiğimiz istekleri rahatça denetim edemiyoruz. Ama bunun da bir tahlili mevcut.

Uygulama üzerinden denetim etme:

• Instagram uygulamasına giriş yapın.
  • Profilinizi açın ve akabinde sağ üst kısımdaki üç çizgiyi tıklayın.
  • Buradan Ayarlar kısmına dokunun.
  • Akabinde Güvenlik ve Bilgilerine Eriş kısmına tıklayın.
  • Burada yer alan Mevcut Takip İstekleri seçeneği üzerinden denetim sağlayabilirsiniz.
Ancak bu süreci gerçekleştirmenin pek kolay ve pratik bir yolu daha bulunuyor. İşte adımları:

Siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi SDN Forum‘da yahut yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!