Kendall Jenner: Yalnızca NBA oyuncuları ile çıkmıyorum

Hasan

Member
Kendall Jenner Ulusal Basketbol Ligi’nin (NBA) beğenilen isimleri yaşadığı romantik alakalar ile sık sık gündeme geliyordu. Ünlü model NBA oyuncularına olan ilgisi hakkında yeni bir açıklama yaptı.

“Sadece NBA oyuncuları ile çıkmıyorum”

Şimdiye kadar Ben Simmons, D’Angelo Russell, Kyle Kuzma ve Blake Griffin ile yaşadığı alakalar yüzünden gündeme gelen ve Devin Booker ile alakasına devam eden Kendall Jenner toplumsal medyada alay konusu olmuştu. Kullanıcılar tarafınca “Kendi basketbol grubunu kuruyor” kelamları ile latife konusu olan ünlü model bu paylaşımlar ile ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamasında bu paylaşımlardan bahseden Jenner “Hayır yalnızca NBA oyuncuları ile çıkmıyorum. Benim hakkımda yeteri kadar araştırma yapan herkes benim yalnızca NBA oyuncuları ile çıkmadığımı bilir.” dedi.

“Bundan utanmıyorum”

Konuşmasının devamında bir tipi olduğunu da belirten Amerikalı model açıklamasına şu sözlerle devam etti: “Evet bir tipim var ve bundan dolayı asla utanç duymuyorum. Ayrıyeten ben gerçek bir basketbol fanıyım da.”

Sevgilisi için oy istemişti

Phoenix’in yıldızı Devin Booker ile bağına orta vermeden devam eden Amerikalı model sevgilisinin NBA All-Star Kadrosu’nda yer alabilmesi için takipçilerinden oy istemişti. Booker’ı All-Star’da görmek isteyen Jenner paylaşımında şunları söylemişti: “Hepiniz biliyorsunuz ki Devin Booker’ın NBA All-Star’da oynadığını görmek istiyorum.”