Müzikçi Kelly Price öldü

Captain123

Global Mod
Global Mod
Amerika’nın en tanınan gospel ve R&B yıldızlarından, Mariah Carey, Whitney Houston ile Faith Evans’ın takviye müzikçisi ve konuk vokalistliğini yapmış olan Kelly Price, korona virüsü niçiniyle öldü. Birtakım raporlara nazaran müzikçinin hastaniçin taburcu edildiği ve kaybolduğu söyleniyordu. Lakin Price’ın avukatı, müzikçinin yaşadığı Atlanta bölgesinde kaybolduğunun bildirilmesinin akabinde Cuma gecesi inançta olduğunu söylemiş oldu.

Ailesi, TMZ’ye Ağustos ayı başlarında hastanedeyken onunla temas halinde olduklarını ve çocuklarının onu birkaç sefer ziyaret ettiğini söylemiş oldu. çabucak sonrasında, hastaneye yatırıldıktan 3 hafta daha sonra taburcu edilmişti ki bu, ailesini fazlaca şaşırttı zira hala tam olarak güzelleşmediği söyleniyordu.

Basına yansıyan haberlere göre, Price, kaybolduğunu düşünen şahıslar için TMZ’ye konuştu:

“Asla kaybolmadım. Evimdeydim, tabipler tarafınca görülüyordum. Ailemdeki herkes tam olarak nerede olduğumu biliyordu. Hiç tehlikede olmadım, şu anda tehlikede değilim.”

‘ÇOK ACI ÇEKTİM’

Price hastaniçin yaptığı açıklamada şu biçimde konuştu:

‘Bir noktada beni kaybettiler. Birkaç gün daha sonra uyandım ve hatırladığım birinci şey etrafımda duran ve hangi yıl olduğunu bilip bilmediğimi soran hekimlerdi. Öldüm. Ağır bakımda uyandığımı hatırlıyorum. Şu anda epeyce güçlü bir savaşla karşı karşıyayım. Konsere tekrar hazır olmak için ve sevdiğim kişi yanımda olmadan yapmam gereken hayli rehabilitasyon var. İç hasar hayli acı çektim.”

Price, Temmuz ayı sonlarında korona virüsü test kararınun olumlu olduğunu öğrendiğinde nasıl hissettiğini Instagram’da paylaştı. Price, kendisi için endişelenen Instagram takipçilerine de teşekkür etti:

“Sevginiz, kaygınız ve dualarınız için teşekkür ederiz. Onları ve samimiyetle yapan hepinizi nitekim takdir ediyorum. Benim üzerimde kaybolmadılar. Kelam veriyorum. Teselli ve sessizliğe geri dönüyorum, burada bir şeyleri yoluna koyabilirim. Bu sağlıklı olmak ve bütün olmak için savaşmak olacak.”

Ailesi tarafınca polise kayıp olduğu bildirilen Price’ın konutunda polisler denetim yaptı ve argümana göre Price’ın erkek arkadaşı konuta gelen ziyaretçileri konuta yaklaştırmadı. Price, kendisinin ve eşinin korona virüsüne yakalandıklarını bu yüzden meskene ziyaretçi kabul etmediklerini söylemiş oldu. Yetkililer, TMZ’ye hiç bir hata delili bulamadıklarını ve Price’ın erkek arkadaşıyla konutta görüştüklerini söylemiş oldu.

KELLY PRİCE KİMDİR?

Kelly Price (tam ismi: Kelly Cherelle Price), 4 Nisan 1973’te Queens, New York City, New York, ABD’de doğdu. Dokuz sefer Grammy mükafatı için aday gösterilen Amerikalı bir R&B müzikçisi ve kelam müellifidir. Kelly, Queens, New York’ta çabucak hemen yürümeye başlayan çocukken kilisede müzik söylemeye başladı. Ocak 1992’de, George Michael ile Madison Square Garden’da profesyonel birinci çıkışını yaptı. Kelly Price, Amerika’nın en tanınan gospel ve R&B yıldızlarından biridir ve birinci vakit içinderda Mariah Carey, Whitney Houston ve Faith Evans’ın dayanak müzikçisi ve konuk vokalisti olarak ismini duyurmuştur. Sekiz solo albüm vardır.

Price, bu biçimdelar yöneticisi olan Jeffrey Rolle, Sr. ile evliydi. İkisi 1992’de 19 yaşında evlendi ve 23 yıllık evlilikten daha sonra Kelly, Rolle’den boşanmaya karar verdi. Eski çiftin iki çocuğu var.