Nihal Yalçın: Merasimden daha sonra gerideki olağanüstü mimikleri görme fırsatım oldu

Captain123

Global Mod
Global Mod
Altın Portakal Sinema Şenliği’nin ödül merasiminde, ‘En Düzgün Bayan Oyuncu’ mükafatını alan Nihal Yalçın’ın konuşmasını bölen Tamer Karadağlı gündem oldu. Mükafatı veren Karadağlı’nın tutumları ve Yalçın’ın teşekkür konuşması sırasında ortaya girip mükafatı uzatması üzerine biroldukça kişi Yalçın’a dayanak bildirisi verdi.

Sanatçı Güvenç Dağüstün de toplumsal medya hesabından paylaşım yaparak Yalçın’ın konuşma yapmadan evvel mükafatı alması gerektiğini belirtti. Dağüstün, “Nihal arkadaşımdır, hastasıyım. Mükafatı alır almaz bildiri attım, kutladım. Geride duran beyefendiden ise hiç hazzetmem. Lakin şöyleki bir şey var: Nihal’in evvel mükafatı alıp daha sonra konuşmasını yapması gerekirdi. Heyecandan evvel mikrofona gidiyor. Evvel mükafatı alsa o beyefendi oldukçatan gitmiş olacaktı” tabirlerini kullandı.

Dağüstün’ne karşılık veren Nihal Yalçın ise, “Evet epey heyecanlıydım. Fakat merasimden daha sonra gerideki olağanüstü mimikleri görme fırsatım oldu:)” dedi. Yalçın bir öbür paylaşımında ise, “O kadar hakikat ki:) ancak valla heyecanlıydım” diye belirtti.

Merasimde konuşması bölünen Yalçın, “Kim verdi mükafatı, sus mu dediniz?” diyerek reaksiyon göstermiş. Tamer Karadağlı ise “Rica ederim, ödülünüzle bir arada konuşun diye…” tabirlerini kullanmıştı. Karadağlı’nın konuşma sırasındaki tutumu da reaksiyon çekmişti. (HABER MERKEZİ)