Tarkan: Ben susarım lakin müziklerim rahat durmaz

Captain123

Global Mod
Global Mod
Müzikçi Tarkan, toplumsal medya hesabından Konya Büyükşehir Belediyesi’ne ilişkin hayvan barınağında bir nazaranvlinin elindeki kürekle bir köpeğin başına vurarak katletmesine reaksiyon gösterdi. Tarkan’ın paylaşımı, kimi toplumsal medya kullanıcıları tarafınca amaç gösterildi. Tarkan, amaç gösterilmesinin akabinde Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşarak, “Ben beni bilirim. Beni bilen de güzel bilir. Ha, ben susarım fakat müziklerim rahat durmaz” yazdı.

Tarkan, paylaşımında, Kelam gümüşse sükut altındır. Ben beni bilirim. Beni bilen de yeterli bilir. O da bana kâfi. Susarım o yüzden. Ha, ben susarım ancak müziklerim rahat durmaz” yazdı.

Konya Büyükşehir Belediyesi’ne ilişkin hayvan barınağında bir vazifelinin elindeki kürekle bir köpeğin başına vurarak katletmesine reaksiyon gösteren Tarkan, şu sözleri kullanmıştı:

“İzleyemedim hüznümden bu müthiş manzaraları. Bu nasıl bir caniliktir ve bu caniliğe şahit olanlar ne vicdansızdır ki bir dur demez, önüne geçmezler bunun. İnsanlığımdan tekrar utandım. Hesabı sorulmalı bunun, cezası verilmeli hayvanlara azap yapan bu canilerin. Gerçi daima diyoruz bunları lakin o kelamım ona yetkililer 3 maymunu oynuyorlar daima. Bilsinler ki, onlar da bu caniler kadar hatalılar kayıtsız kaldıkları için.” (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)