WNBA efsanesi Candace Parker ve Anna Petrakova çifti bebek bekliyor

Hasan

Member
AJANSSPOR-HABER

WNBA’in yıldız oyuncuları içinde yer alan Fenerbahçe’nin eski basketbolcusu Amerikalı Candace Parker, toplumsal medyada yaptığı paylaşımda Rus basketbolcu Anna Petrakova ile 2 yıldır evli olduklarını ve birinci çocuklarını beklediklerini duyurdu.

Bebek üzere ağladım

Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda hayranları ile heyecanını paylaşan Amerikalı basketbolcu paylaşımında “Yıl dönümümüz kutlu olsun. İki yıl evvel ailemiz ve arkadaşlarımızın önünde en güzel arkadaşım ile evlendim. Kalbim patlayacak üzereydi. Tıpkı bir bebek üzere ağladım.” sözlerini kullandı.

Bu seyahat kolay olmadı

Paylaşımında eşi ve kendisi ile gurur duyduğunu tabir eden basketbol Parker, “Beni yahut seni tanımak aşkımızı bilmektir. Bu seyahat kolay olmadı. Kendimizle, inşaa ettiklerimizle ve hem kişisel birebir vakitte bir ortada olabilmek ismine buyüdüklerimiz ile gurur duyuyorum.” dedi.

Lailaa abla olmak için sabırsızlanıyor

Doğacak çocukları hakkında ise her vakit bir ailelerini büyütmenin hayalini kurduklarını söyleyen ünlü basketbolcu şu an bir bebeklerinin olacağı gerçeğinin olağanüstü olduğunu tabir etti.

Birinci evliliğinden olan kızı Lailaa’nın doğacak kardeşini heyecanla beklediğini belirten Parker, “Lailaa abla olmak için sabırsızlanıyor.” formunda konuştu. Deneyimli oyuncunun paylaşımı binlerce beğeni ve yorum aldı.

Candace Parker’ın eski NBA oyuncusu Shelden Williams ile evvelki evliliğinden 12 yaşında Lailaa isimli kızları var.

Fenerbahçe için ter dökmüştü

Evlilik ve bebek duyurusu ile hayranlarını heyecanlandıran WNBA yıldızı 2017 yılında Fenerbahçe forması giymişti.