Adele: Günde beş kere terapi aldım

Captain123

Global Mod
Global Mod
Las Vegas’taki konser serisine devam eden müzikçi Adele, konserinde 2019’da Simon Konecki’den boşanma evresinde günde beş kere terapi gördüğünü deklare etti. Konserden bir kesiti Twitter’da yayınlayan Adele, “yeniden terapi almaya başladım zira birkaç yıl terapi görmemiştim. Başlamam gerekiyordu” dedi.

Ntv’nin aktardığına nazaran, söyleyeceği şeylerden kendini sorumlu tutmak için terapiye geri dönmeye karar verdiğini açıklayan Adele, “Şimdi bunu yapıyorum zira size her şeyi verebileceğimden emin olmak için her hafta sıhhatli olmak istiyorum” diye konuştu.

Şarkıcı ayrıyeten büyük etkinliklerde performans sergilemenin “onu korkuttuğunu” ve terapistiyle daima bunun hakkında konuştuğunu deklare etti. Adele, “Müzik yapmayı seviyorum fakat canlı performansta beni korkutan bir şeyler var ve dehşete kapılıyorum. İşte bu yüzden büyük bir turne sanatkarı değilim. En son bunu yapabildiğimi kanıtlamak için yaptım. Fakat bu büyüklükte bir odada bulunma tecrübesi, bana ömrümün geri kalanında canlı performans sanatkarı olabileceğimi düşündürüyor” tabirlerini kullandı.