İduğ’a coşkulu karşılama

Felaket

New member
İduğ’a coşkulu karşılama Geçtiğimiz hafta koronavirüs testi müspet çıkan Bornova Belediye Lideri Dr. Mustafa İduğ sıhhatine kavuştu. Tedavi sürecini meskeninde geçirdiği hastalığı daha sonrası misyona dönen İduğ, belediye binası önünde coşkuyla karşılandı. Kendisine dayanak olan ve moral veren herkese teşekkür eden Lider İduğ, “İyi ki varsınız, sizleri fazlaca seviyorum. Güya seçim startı vermiş üzere memnun ve heyecanlıyım. Bir hafta dinlenmek düzgün geldi. Düşünme fırsatım da oldu. 2022, 2023 yılı ve daha sonrasında yapacaklarımızı planladım” dedi.

Geçtiğimiz hafta koronavirüs testinin olumlu çıktığını açıklayan ve tedavi sürecini konutunda geçiren Bornova Belediye Lideri Dr. Mustafa İduğ, karantina müddetinin dolması ve testinin negatife dönmesinin akabinde iş başı yaptı. Belediye çalışanları, bürokratlar, meclis üyeleri, muhtarlar, spor kulüplerinin temsilcileri ve CHP Bornova İlçe Örgütü, Lider İduğ’u belediye binası önünde ‘Geçmiş olsun Liderim, ortamıza beğenilen geldin” yazılı pankart ve çiçeklerle karşıladı.

Geleceği planladım

Belediye binası önünde bir konuşma yapan Bornova Belediye Lideri Dr. Mustafa İduğ, “Yoldaşlarım hepinize bugün burada olduğunuz için hayli teşekkür ediyorum. Güya seçim startı vermiş üzereyiz. Bu niçinle fazlaca memnunum. Bir hafta dinlenmek âlâ geldi. Düşünme fırsatım oldu. 2022, 2023 yılı ve daha sonrasında yapacaklarımızı daha hoş planladım. Bunları sizlere açıklayacağım’’ dedi.

Telefonum susmadı

Bir haftalık hastalığı sürecinde telefonunun hiç susmadığını söz eden Lider İduğ, “Gerek Ankara, gerek Türkiye’nin dört bir yanından daima telefon ve bildiri aldım. Bu ortada Tele 1 televizyonunda Sayın Uğur Dündar ve milletvekilimiz Atila Sertel’le birlikte katılacağımız Demokrasi Arenası programı vardı. Ben Çarşamba, Uğur Dündar Perşembe, Atila Sertel ise Cuma günü müspet oldu. Demokrasi Arenası, demokrasi koronasına dönüştü fakat bir daha de o programı yaptık. Sevgili Uğur Dündar’ın Bornova Belediyesi hakkında söylemiş olduklerinden dolayı onur duydum. Hepiniz yeterli ki varsınız, sizleri epey seviyorum. Sağ olun” sözlerini kullandı.

Konuşma daha sonrası üzerinde; “Hoş geldin 2022. Bornova Hepimizin” yazılı pastayı kesen Lider Mustafa İduğ hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Hibya Haber Ajansı