Mark Eliyahu ve Cem Adrian ‘Derinlerde’ buluştu

Captain123

Global Mod
Global Mod
Bestekar ve kamança virtüözü e ile ortak bir Türkçe müziğe imza attı. ‘Derinlerde’ tüm dijital platformlarda yayınlandı. İkili şarkıyı birlikte yazdı, besteledi ve kaydetti.

‘TÜRK MÜZİĞİ BENİ BÜYÜLÜYOR’

Mark Eliyahu bu ortak çalışma için hislerini şöyleki tabir ediyor: “Türkiye ve kültürü benim için her vakit epeyce büyük bir ilham kaynağı oldu. Türk müziği beni büyülüyor ve kendimi ona epeyce bağlı hissediyorum. Cem benim en sevdiğim Türk sanatkarlardan biridir. Tanıştığımız birinci saniyeden itibaren temasımız epeyce yakın, epeyce derin ve epeyce doğaldı. Cem ile müzik yapmak benim için büyük bir zevk ve epeyce sevdiğim 2 şarkıyı da birlikteinde getirdi. Bu albüm için hayli heyecanlıyım ve geri dönüp Türkiye’de turneye çıkmak, bu şarkıyı çalmak ve olağanüstü hayranlarımla ve arkadaşlarımla tanışmak için sabırsızlanıyorum.”

‘BİRBİRİNE HAYRAN OLAN İKİ MÜZİSYENİZ’

Cem Adrian ise, “Mark benim için eşsiz bir müzisyen… İkimiz de birbirimizi tanımadan birbirine hayran olan iki müzisyeniz. Birinci yüzyüze tanışmamızda birlikte müzik düşledik. birinci vakit içinderda benim önümüzdeki sonbahar yayınlanacak ‘Ah’ albümümdeki ‘Kül’ için birlikte çalıştık.

O’nu duyduğumda aldığım ilham benim için her vakit epey pahalı. O ilham ile daha pek hayli çalışma yapmak istediğim bir müzisyen” tabirlerini kullandı. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)