Şahan Gökbakar’dan Recek İvedik tenkitlerine karşılık: Osuruğunuzu kaç kişi izliyor?

Captain123

Global Mod
Global Mod
Komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar, tv100’de yayınlanan ‘Az Evvel Konuştum’ programında Candaş Tolga Işık’ın sorularını yanıtladı. Gökbakar programda, “Recep İvedik niye eleştiriliyor?” sorusuna karşılık verdi.

“Recep İvedik 7” sinemasının Disney Plus’ta izleyicilerle buluşmasına sayılı günler kala konuşan Gökbakar, şu sözleri kullandı:

“Birileri izliyor. Tekil beşerler sinemaya gidiyor. Bilet sayısı bu… Bugün 8 milyon insanı konutundan çıkart sinemaya sıkıntı yani. Düşün, bir sinemanın beşincisine 8 milyon kişi gidiyor, düşün… Demek ki var bir hikmeti… Osuruyor, geğiriyor milyonları gdolayıyor. E haydi götür bu biçimde. Haydi bakalım çekin kendi osuruğunuzu kaç kişi izliyor? Olmaz yani zira kıssa bu değil, olay o karakteri yaratabilmek, seni sürüklediği kıssayı üretmek.”

‘ERDOĞAN BANA ‘NABER TOMBİŞİM?’ DEDİ’

Gökbakar ayrıyeten Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan ile bir kez görüştüğünü belirterek, “‘Naber tombişim?’ dedi bana, garip geldi. Birinci tanıştığın birine bunu söyler misin? ‘İyiyim, siz nasılsınız?’ dedim. Tombiş olarak o denli karşılık verdim. Bu anı var dedim. ‘İyi bunu anlatır mısınız’ dediler. Uygun anlatırım dedim. Anlattım, ortadan 8 ay geçti, Seyahat oldu. Bunun montajını Gezi’den 4 ay daha sonra yayınladılar. Anladın mı artık?” diye konuştu.

‘BENİM BİR POLİTİK DURUŞUM YOK’

Orman yangınları ile ilgili de konuşan Gökbakar, yanan yerlerin bir daha ağaçlandırılması gerektiğini söz etti. Gökbakar, politik bir duruşunun olmadığını da belirterek, “Benim bir politik duruşum yok, muhalefet partilerinden de haz etmiyorum. Benim Türkiye için hissettiklerimi temsil eden bir parti görmedim. Ben Şahan olarak tek tabancayım. Filmlerime de ortasında bulunduğum atmosfer yansıyor” dedi.

‘ERŞAN KUNERİ BANA HİTAP ETMEDİ’

Cem Yılmaz’ın Netflix dizisi “Erşan Kuneri” hakkında da yorum yaptı. Gökbakar, “Erşan bana pek hitap etmedi. Çok net. O denli söyleyebilirim. Kendi ortasında bir güldürü mantığı var. Bana pek hitap etmedi” sözlerini kullandı.