Sefo, ‘Başkan olursam Sefo’yu getireceğim’ diyen öğrencinin vaadini yerine getirdi

Captain123

Global Mod
Global Mod
Bursa’nın Nilüfer ilçesinde özel bir okulda ilkokul temsilciliğine aday olan öğrenci Tuana Ulusoy, seçimi kazanırsa herkese tatlı dağıtacağını ve rap müzikçi Sefo’yu okula getireceğini vaat etti. Sefo, Ulusoy’un seçim vaadi mucibince okula gelerek okul bahçesinde konuşma yaptı.

DHA’nın aktardığı habere nazaran, Tuana Ulusoy, yaklaşık bir ay evvel yapılan seçimde lider oldu. Bir veli, Ulusoy’un vaadini toplumsal medya hesabından paylaştı. Yapılan paylaşımı nazarann Sefo da, “Başkan yalancı çıkmasın diye bu okula gideceğim. Lakin waffle işini çözmesi lazım” tabirlerini kullandı.

.

sonrasındasında okul idaresiyle bağlantıya geçen Sefo, dün okula gelerek öğrencilerle buluştu. Okul idaresi ve okul temsilcisi Tuana Ulusoy ile görüşen Sefo, sonrasındasında öğrencilere küçük konser verdi.

‘BAŞKANIN KELAMINI TUTTURDUK’

Vaadini gerçekleştirdiği için memnun olduğunu söyleyen Tuana Ulusoy, “her insanın beni seçeceğini biliyordum. Seçim vaadimde tatlı dağıtacaktım, bir de Sefo’yu getirecektim. Çok memnunum ve heyecanlıyım. Bundan daha sonra da ünlüleri getirebilirim” dedi.

Tuana’nın kelamlarının akabinde Sefo da öğrencilerle buluştuğu için memnun olduğunu belirterek, “Ben de heyecanlıyım. Çocukların memnunluklarını gördükçe keyifli oluyorum. Ortada bu biçimde şeyler yapmak bana uygun geliyor. Liderin kelamını tutturduk. Yalancı çıkmasın diye buraya geldik. Toplumsal medyada bir paylaşım gördüm. Çabucak bağlantıya geçtik ve geldik” diye konuştu. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

.