‘Sen Affetsen Ben Affetmem’ müziği 2 ay yasaklandı

Captain123

Global Mod
Global Mod
Katıldığı bir ses müsabakasıyla ünlenen müzikçi Mehtap Yılmaz, TV8’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Mehtap Yılmaz’ın, Bergen sinemasının vizyona gireceği 4 Mart Cuma günü klibini yayınlanacaktı. Lakin Mehtap Yılmaz’ın klibini çıkarması engellendi. Yılmaz, “Kimsenin hakkı kimsede kalmaz” diye konuştu.

‘DEMEK Kİ ÇOK KORKMUŞLAR…’

Mehtap Yılmaz, yayın yasağına ait şunları söylemiş oldu:

“Müzik mesleğimle ilgili planlarım vardı. Düetlerim de var. Bunların hepsini allak bullak ettiler. Demek ki fazlaca korkmuşlar. Ben yalnız değilim, gerimde sevenlerim var. Allah her şeyi görüyor. Kimsenin hakkı kimsede kalmaz. Canlı sahnemde söyleyebilirim lakin klibi çıkartamam. İnsanlarda ego ve kaygı var.

Sevenlerim rahat olsun. Müsabakadan beri hayat çabası ortasındayım. Gözümden akan her damla yaşı Allah sorsun. Bu dala girdiğimden beri bana her vakit bir mani geliyor. Bu kadar korkmayın. Sizin filminizden daha sonra çıkartacağım. Yasağı kimin koyduğunu bilmiyorum fakat iddia edebiliyorum.”

GÜLŞEN’İ ELEŞTİRMİŞTİ

Bergen için hazırlanan Hürmet albümünde ‘Sen Affetsen Ben Affetmem’ müziğini okuyan Gülşen’i sert bir lisanla eleştirerek beğenmediğini lisana getirmişti.